Witamy na naszej stronie!

Zajmujemy się naprawą wszelkiego rodzaju elektroniki, niezależnie od stopnia zaawansowania konstrukcji, a zależnie jedynie od dostępności części. Dzięki wieloletniej praktyce nie ma przed nami technicznych tematów "tabu", jeśli uszkodzenie jest naprawialne (dostępny jest układ, który jest uszkodzony), to z pewnością sprzęt zostanie zreanimowany, naprawiony a naprawa zostanie potwierdzona wpisem, plombą gwarancyjną oraz potwierdzeniem wykonania usługi. Wychodzimy z założenia, że skoro coś działało, to nadal "ma działać".

Serwisujemy telefony nie tylko komórkowe, ale także stacjonarne, sprzęty po upadku, po zalaniu, po niefachowej ingerencji. Wykształcenie techniczne (elektronika) pozwala nam także naprawiać sprzęty radiowe, aparaty fotograficzne etc. A to, co robimy, nie jest naszą pracą, a naszą pasją! Przyjdź, zapytaj, a przekonasz się sam :-).

Naprawiamy to, co w serwisie autoryzowanym jest trwałym uszkodzeniem. Wymieniamy układy klejone, odzyskujemy dane (jeśli oprogramowanie to umożliwia), naprawiamy wyświetlacze LCD, wymieniamy ramki LCD i wiele innych. Przyjdź, sprawdź nas! :-)

Oferujemy m.in:

-Bezpłatną ekspertyzę

-Zmianę oprogramowania (telefon, tablet, nawigacja itp)

-Usunięcie blokady simlock (telefon, modem itp)

-Odzyskiwanie danych -multimedia- (jeśli pamięć jest rozpoznawalna jako dysk wymienny)

-Naprawę urządzeń praktycznie "od ręki", na miejscu.